Typ NF – osłonka kolagenowa niejadalna.

Typ NF – osłonka kolagenowa niejadalna.

Przechowywanie Osłonki należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu (najlepiej między 10-15ºC i 60-70% RH), z dala od światła słonecznego. Jeżeli osłonka została otwarta, należy ją przechowywać tak szczelnie zamkniętą, jak to tylko możliwe. Przy właściwych warunkach przechowywania, osłonka zachowuje swoje właściwości fizyczne przez długi okres czasu.

Typ S1 – osłonka kolagenowa, niejadalna.

Typ S1 – osłonka kolagenowa, niejadalna.

Przechowywanie Osłonki należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu (najlepiej między 10–15 ºC i 60–70 % RH), z dala od światła słonecznego. Jeżeli osłonka została otwarta, należy ją przechowywać tak szczelnie zamkniętą, jak to tylko możliwe. Przy właściwych warunkach przechowywania osłonka zachowuje swoje właściwości fizyczne przez długi okres czasu.

Osłonki kolagenowe jadalne.

Jadalna osłonka kolagenowa do przygotowania świeżych oraz wędzonych kiełbas, a także produktów gotowanych (np. typu frankfurterki).

EdicasEdicas

Osłonki EDICAS posiadają dwa rodzaje zakończeń: z zamkniętym końcem oraz z otwartym końcem. Jadalna osłonka kolagenowa do przygo¬towania świeżych kiełbas i wędlin, świeżych oraz wędzonych kiełbas, a także produktów gotowanych (np. typu frankfurterki). Nadaje się do przygotowania wędzonych wędlin, kiełbas gotowanych w atmosferze nasyconej pary (np. typu bratwurst) lub kiełbas gotowanych w gorącej wodzie, dzięki zastosowaniu tego typu osłonki produkty idealnie nadają się do przygotowywania na grillu, smażenia na patelni oraz w głębokim tłuszczu.

ColexColex

Typ COLEX – gotowa do użycia , jadalna osłonka kolagenowa, przeznaczona dla produktów małej i średniej wielkości. Wiankowy COLEX to idealne rozwiązanie dla wielu zastosowań w przypadku tradycyjnych wyrobów.

NFNF

Typ NF – osłonka kolagenowa niejadalna, łatwozdejmowalna w standardzie, najbardziej odpowiednia w odniesieniu do tradycji produkcyjnych i zapotrzebowania zakładów mięsnych, idealna w zastosowaniu dla produktów mięsnych – kiełbas, produktów gotowanych lub poddawanych procesom termicznym.

S1S1

Typ S1 – osłonka kolagenowa, niejadalna, najbardziej odpowiednia do wytwarzania kiełbas dojrzewających np. salami, charakteryzuje się wysoką elastycznością, przepuszczalnością i dobrze się obkurcza.

TOP